עומר אדריכלות סביבה ונוף
 
 
 
 
072-3209548
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדמיות גנים ונוף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות עומר רייצפלד – הדמיות גנים ונוף אדריכליות

 
 
 
 
 
עומר מתמחה בתכנון וביצירת הדמיות D3 עבור פרויקטים של גן ונוף. בעזרת הדמיות מתקדמות, ניתן לראות בבירור כיצד ייראו בפועל הפרויקטים העתידיים, להתרשם מהתוצאה הסופית הרבה לפני ההגעה לשטח ולקבל החלטות חכמות: מה לשנות? היכן להגדיל? איפה לצמצם? ועל מה אסור לוותר?
 
 
 
אני מאמין כי המעבר מהחלל הפנימי לחלל החיצוני יוצר את ההנאה ואת החוויה, מרחיב את סביבת המגורים ומגדיל את שטחי המחייה. כל אלה יוצרים הרגשת הנאה כללית.
 
 
 
 
 
 
 

הדמיה מדויקת = פרויקט מדויק

 
 
 
 
הדמיות תלת-ממד מאפשרות להימנע מטעויות, מכיוון שהן מציגות מבעוד מועד את התוצר הסופי – בלי להשאיר מקום לדמיון, להנחות ולאי-דיוקים. התכנון המעמיק מצמצם עד לאפס את הסיכוי לתיקונים עתידיים ולאי-הבנות מול הלקוחות או הספקים. חשוב לזכור: תיקון שגיאות יכול לעלות הרבה מאוד כסף ולבזבז זמן יקר. עומר והצוות שלו נמצאים כאן כדי למנוע מזה לקרות.
 
 
 
 
 
 
 

התאמה אישית מלאה ON LINE, ON TIME

 
 
 
 
תוכנות ההדמיה החדשניות מאפשרות כיום לרדת לפרטים הקטנים ביותר ולבצע כל שינוי בקלות ובכל רגע נתון. שינויים בתקציב או בקונספט מתורגמים ישירות למציאות בעזרת תוכנות ההדמיה, בהן ניתן לבחור סגנונות, חומרי גלם, גוונים, גדלים ועוד. אין יותר ספציפי מזה! הרגישו חופשי לבחון מגוון אפשרויות וכיוונים, עד שתהיו בטוחים כי ההדמיה תגשים את החזון על הצד הטוב ביותר.
 
 
 
 
 

במקום לדמיין את זה, תחוו את זה

 
 
 
 
 
 
יתרון נוסף של תוכנות ההדמיה הוא פונקציית הסיור הווירטואלי (Walk Through). פיצ'ר זה מפיח חיים בהדמיה ומאפשר לטייל במרחב, לבחון כל פינה מקרוב ולהתרשם מהגינה כמכלול שלם – ממש כמו במציאות. כך הרבה יותר קל "לחיות" את התוצר הסופי ולהתרגל לסטנדרט חדש של איכות חיים.
 
 
 
 
 

זה לא חלום, זו המציאות!

 
 
 
 
 
 
עומר והצוות שלו לומדים אתכם, את הרצונות והצרכים שלכם, ובזכות גמישות מחשבתית הם יוצרים במיוחד בשבילכם את חלל המגורים החיצוני שעליו תמיד חלמתם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
זה הזמן המושלם להפוך את החלום שלכם למציאות.
התקשרו עוד היום: 072-3209548